تحميل Castles.today 3.5.1 mod apk لأجهزة Android

اسم Castles.today
فئة تعليم
بحجم
شعبية 3402
الناشر Castles.today
نتيجة 6.0
تاريخ النشر 01/01/2023
تحميل تحميل
Google play Castles.today Google Play

Mod Info:

Castles.today

Castles.today مقدمة اللعبة :

Aplikacja castles.today to element projektu „Castles”, poświęconego tematyce zamków. To Twoja mobilna encyklopedia i podręczne kompendium rzetelnej wiedzy dotyczącej tych monumentalnych budowli. Znajdziesz tu zamki z każdego zakątka świata i każdej epoki historycznej – od starożytnych fortów i średniowiecznych zamczysk po renesansowe i barokowe pałace, od słowiańskich grodów po mauretańskie twierdze i egzotyczne fortece z krajów Dalekiego Wschodu lub Nowego Świata. Każda z nich opisana w przystępny i atrakcyjny sposób – pełen ciekawostek związanych z ich historią, interesujących faktów dotyczących ich budowy i funkcjonowania oraz dziejów i wydarzeń, których były świadkami i uczestnikami.

Opisy uzupełniają bogate galerie zdjęć, prezentujących również niekiedy wnętrza obiektów. W aplikacji znajdziesz także przydatne informacje dotyczące m.in. godzin otwarcia i możliwości zwiedzania, lub atrakcji dostępnych na miejscu (np. festiwali, turniejów lub jarmarków). Każdy zamek posiada też zakładkę „Lokalizacja”, przenoszącą po kliknięciu do Google Maps, dzięki czemu aplikacja jest równocześnie praktycznym narzędziem przydatnym w planowaniu podróży.

Castles.today to aplikacja skierowana do każdego użytkownika zafascynowanego zamkami, ich bogatą historią i detalami konstrukcyjnymi. Wierzymy, że połączenie rzetelnej wiedzy oraz atrakcyjnej i nowoczesnej formy jej prezentacji (w postaci wygodnej aplikacji mobilnej) przyczyni się do popularyzacji wiedzy historycznej i rozbudzania ciekawości świata Projekt jest nieustannie rozwijany i rozbudowywany – już teraz znajdziecie tu zamki z niemalże 60 krajów z całego świata!

Castles.today لقطة شاشة اللعبة :

Castles.today
Castles.today
Castles.today
Castles.today
Castles.today

Castles.today ()

Related Posts

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *