تحميل Crossout Mobile – PvP Action‏ 1.14.5.59981 mod apk لأجهزة Android

اسم Crossout Mobile – PvP Action‏
فئة عمل
بحجم 1.1GB
شعبية 4017
الناشر Gaijin Distribution KFT
نتيجة 10.0
تاريخ النشر 30/12/2022
تحميل تحميل
Google play Crossout Mobile - PvP Action‏ Google Play

Mod Info:

Crossout Mobile – PvP Action‏

Crossout Mobile – PvP Action‏ مقدمة اللعبة :

Crossout Mobile PvP Action Mod Apk, bir bilim kurgu aksiyon oyunudur. Oyuncular, kanlı bir yolda savaşmak için savaş arabalarını kontrol etmeleri gereken, savaş ve ölümle dolu kıyamet sonrası bir dünya olan fantastik bir savaş alanına yerleştirilecekler.

Crossout Mobil PvP Aksiyon Mod Apk Oyun Arka Planı

Kaynakların tükendiği, ordunun gücünün çöktüğü ve oyuncuların silahsız siviller olarak ölüm tehdidiyle karşı karşıya kaldığı Crossout Mobile PvP Action Mod Apk dünyasında, hayatta kalmak için oyuncular inşa etti. gururlu silahlarla donatılmış kendi araçları, kıyamet günü hayatta kalma savaşına katıldı.

Crossout Mobile PvP Aksiyon Hileli Apk Oyunu Aksiyon

Crossout Mobile PvP Action Mod Apk\’ta oyuncular arazi araçları gibi büyük araçları kontrol edecekler. Oyuncuların büyük araçların kontrol sorunları hakkında endişelenmesine gerek yok.Soldaki joystick aracın hareketini kontrol edebilir ve görüş açısını kontrol etmek için ekranın sağ kısmı sola ve sağa kaydırılabilir. Araçlar, tamamı kendi kendine ateş eden çeşitli silahlarla donatıldı. Oyuncuların sadece kameranın kontrolüne odaklanması ve onları yenmek için avı takip etmesi gerekiyor. Onları etkisiz hale getirmek için önce düşmanın lastiklerine saldırın, sonra silahlarına saldırarak onları tamamen karşı konulmaz hale getirin ve son olarak da kokpitlerini patlatarak düşman araçlarını tamamen hurda metal haline getirin.

Crossout Mobile PvP Action Mod Apk\’a katılın, çok sayıda parça ve silahla kendi aracınızı oluşturun, dünyanın dört bir yanındaki ittifaklara katılın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi savaşın. Saf sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız, o zaman size bu Racing master Mod Apk​\’yi öneriyoruz, güzel grafikler ve güzel ses efektleri kesinlikle yarış oyunlarının zirvesidir.

Crossout Mobile – PvP Action‏ لقطة شاشة اللعبة :

Crossout Mobile - PvP Action‏
Crossout Mobile - PvP Action‏
Crossout Mobile - PvP Action‏
Crossout Mobile - PvP Action‏
Crossout Mobile - PvP Action‏

Crossout Mobile – PvP Action‏ (1.1GB)

Related Posts

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *